Registrace a následná zpráva technických dat.


Pro běžné uživatele internetových služeb je někdy dosti náročné jak časově tak duševně zpravovat všechny technické informace o vlastních doménách. Je samozřejmě jednoduché, pokud máte pouze prezentaci nechat tuto službu na registrátorovy. Pokud však potřebujete měnit některá nastavení pro funkčnost domény už to může byt problematické, co vlastně chcete měnit. Pokud to Vašemu registrátorovy nevysvětlíte většinou se zdlouhavě pídíte ke zdárnému výsledku. Majitelem doménového jména zůstáváte po celou dobu této služby Vy. V případě změn, které se netíkají technických dat musíte tyto změny parafovat, jinak není možné je provést.Co Vám můžeme nabídnout:

- Vedení všech technických záznamu
- Neustálou zprávu a kontrolu funkčnosti, k tomu máme již vyvinuty kontrolní mechanizmy
- V případě změn registrátora přípravu dokumentace
- U web hostingu nastavení domén třetího řád včetně kompletní nastavení a otestování těchto služeb.
- Bezpečné žádosti o změnu. Jedná se o autorizovaný požadavek, kde je bezpečnostním kódem autorizovaný požadavek na změny, tak aby si nemohl nikdo jen tak měnit Vaše nastavení.
- Při prodloužení platnost domény na další období vás včas upozorníme, nemusíte nic hlídat


V případě, že chcete registrovat doménové jméno napište nám, my Vám zjistíme dostupnost, případně varianty, které je možné zaregistrovat, pokud Vámi zamýšlená doména byla obsazená.

K této službě jsme schopni vám nabídnout i webhostingové služby na našich serverech, a to včetně emailových služeb.

Umíme registrovat prakticky domény z celého světa, výjimku tvoří domény, které musí vlastnit firma nebo občan konkrétního státu. Jako je například Slovensko. U některých takto chráněních domén umíme přes naše partnery zřídit i tyto domény a jejich prezentace.


Doménová jména pro koncovky :
- nejhledanější : cz, eu, co.cz, com,org,net
- evropské domény : co.uk, org.uk, me.uk, at , co.at, dk, es, ch, be, lt, li, pl, ro, se, si
- ostatní: biz info name mobi asia me in cc tv ws bz mn co.in net.in org.in gen.in ind.in firm.in eu.com gb.com ae.org kr.com us.com qc.com de.com gb.net no.com hu.com jpn.com uy.com za.com br.com cn.com sa.com se.com se.net uk.com uk.net ru.com as com.do fm jobs ru tel to com.tr travel tw ua com.ua vn com.vn net.vn org.vn co.za